Інформаційне забезпечення – один з напрямків роботи обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Адже головне завдання кожного керівника обласного відділення не тільки організувати і провести змагання серед шкільної і студентської молоді, а й поінформувати про цей захід місцеві засоби масової інформації та підготувати фаховий матеріал з фото для офіційних сайтів освітянського Спорткомітету і МОН України.
На численні прохання керівників обласних відділень прес-служба Комітету вирішила відновити рубрику «Інформаційне забезпечення». Підраховано щомісячну (січень-червень) кількість інформацій від кожного обласного відділення (можливі похибки – 1-2 матеріали, якщо керівник відділення вкаже на неточну кількість інформацій, то обов’язково зробимо правки).
Підсумки першого півріччя (січень-червень-2015):
1. Дніпропетровське (Буря Євген) – 98 інформацій
2. Київське обласне (Ільченко Анатолій) – 90
3. Чернівецьке (Жукотинський Корнелій) – 86
4. Миколаївське (Кулішов Олександр) – 76
5. Тернопільське(Бірюков Олександр) – 62
6. Івано-Франківське (Стефанків Михайло) 61
7. Сумське (Маслов В’ячеслав) – 61
8. Харківське (Кобзар Андрій) – 47
9. Кіровоградське (Шевченко Олександр) – 34
10. Черкаське (Саприкіна Антоніна) 27
11. Запорізьке (Муштай Андрій) – 26
12. Вінницьке (Бочарьов Геннадій) – 25
13. Чернігівське (Скрипченко Анатолій) – 25
14. Львівське (Ігнатович Анатолій) – 20
15. Рівненське (Тучак Ярослав) – 18
16. Київське міське (Бобровник Сергій) – 17
17. Закарпатське (Риляк Іван) – 15
18. Луганське (Острєцов Віктор) – 14
19. Полтавське (Кучеренко Олена) – 14
20. Волинське (Манахін Олександр) 12
21. Херсонське (Кан Юрій) – 3
22. Одеське (Плєвако Анатолій) – 0
23. Хмельницьке (Сніцер Сергій) – 0
24. Житомирське (Зорник Володимир) – 0
25. Донецьке -.
Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник прокоментував оприлюднені цифри: «Відразу видно картину діяльності кожного обласного відділення, його керівника та фахівців. Тут нічого придумувати щось нове. Тому мене просто шокувала політика освітянських спортивних очільників Одещини, Хмельниччини та Житомирщини. Варто було б пояснити Анатолію Плєваку, Сергію Сніцеру та Володимиру Зорнику своє ставлення до інформаційно-аналітичного забезпечення фізкультурно-спортивного життя школярів і студентів у цих областях. Адже величезний регіон освітянського спорту практично випав із загальнонаціонального інформаційного простору.
На жаль, буксує і Херсонське обласне відділення. За півроку – тільки три інформації. Не повністю використовують свій потенціал представники Харківщини, Львівщини та міста Києва. Адже за спортивними спорудами, учнівсько-студентським контингеном вони найбільші в Україні. Тут майже щодня відбуваються змагання з різних видів спорту. Та про це достеменно нікому не відомо!
Мабуть, цим організаторам варто було б повчитися у провідної сімки наших лідерів. Тому користуючись нагодою хотів би висловити щиросердну подяку за справжній професіоналізм та організаторський талант щодо підготовки фізкультурно-спортивних заходів і виствітлення їх у регіональних та загальнонаціональних ЗМІ Євгену Бурі, Анатолію Ільченку, Корнелію Жукотинському, Олександру Кулішову, Олександру Бірюкову, Михайлу Стефанківу, В’ячеславу Маслову та їхнім фаховим командам.
Особлива подяка команді луганських спортивних освітян на чолі з Віктором Острєцовим – за мужність і фаховість у повсякденній рутинній роботі.
Ми завжди раді кожному вашому слову і фото!».
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України