Оптимізація та утворення нової спортивної школи – необхідність для покращення олімпійського потенціалу Херсонщини

Про це  20 квітня наголосив заступник директора Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Леонід Мирський.

Адже спортсмени і тренери Херсонщини знову мітингували на площі Свободи через припинення роботи СДЮСШОР № 2 та СДЮСШОР з веслувальних видів спорту, які наразі підлягають реорганізації у нову спортивну школу.

Тому, щоб проаналізувати ситуацію, представників спортивної громадськості запросили поспілкуватися з керівництвом обласної ради та управлінням молоді та спорту облдержадміністрації. «Зважаючи на невиправдані фінансові витрати на розвиток даного виду спорту, нагальними є зміни в структурі закладів, які розвивають веслування на байдарках і каное, – аргументував начальник управління молоді та спорту ОДА Юрій Семченко. – За останні роки значно знизилися спортивні показники у титульних для Херсонщини  видах спорту, тому є сенс говорити про оптимізацію роботи шкіл і, відповідно, спортивного резерву області».

Леонід Мирський повідомив, що Міністерство молоді та спорту України, перевіривши роботу зазначених спортивних закладів, не задоволене їх роботою через низьку спортивну результативність, дало згоду на припинення їх роботи і реорганізацію у новий заклад. 

Керівники профільного Департаменту Міністерства та управління ОДА одностайно запевняють, що утворення нової школи дає і фінансовий економічний ефект, який становитиме близько 250 тисяч гривень, а вже у 2017 році, за рахунок оптимізації, становитиме 800 тисяч гривень. Вивільнені кошти будуть спрямованні на розвиток матеріально-технічного забезпечення та навчально-спортивну роботу новоутвореного закладу.

На думку заступника директора Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Леоніда Мирського, на місцях почали прискіпливо аналізувати, як витрачаються кошти, які виділяються з місцевих  бюджетів. «Коли була субвенція з Державного бюджету, то депутатам місцевим було все рівно, куди витрачалися ці кошти, кому їх давали. Прийшли гроші з Києва – їх тут взяли і не аналізували, як їх використовували. А сьогодні почали думати: а куди ми кошти даємо?», - висловив своє бачення представник Міністерства.

Спортивну громадськість запевнили й у тому, що в новоутвореній школі викладатимуть дійсно працюючі тренери за відповідну заробітну плату. 

Тому призначення директора та відбір тренерів з власними групами спортсменів відбуватимуться виключно на конкурсній основі, після чого формуватиметься фонд оплати праці. Тож кожен зі спортсменів чи тренерів може претендувати на робоче місце у новій спортивній школі з веслувальних видів і вітрильного спорту.

Фото:

Нашi партнери