На оплату праці провідних українських тренерів додатково виділено з бюджету 63,5 млн. грн.

У державному бюджеті на 2017 рік для підвищення оплати праці провідних українських тренерів виділено додатково 63,5 млн. грн, що дозволить значно покращити умови для роботи в нашій країні висококваліфікованих кадрів. Саме завдяки високому потенціалу та неоціненному вкладу тренерів Україна протягом багатьох років знаходила серед молодих спортсменів таланти та готувала олімпійських чемпіонів і призерів.

Таке рішення є важливим для Олімпійської сім'ї України, усього олімпійського спорту, адже планується збільшити оплату праці тих тренерів, які забезпечуватимуть, зокрема, олімпійську підготовку до Пхьончхану-2018 і Токіо-2020, повідомляє НОК України.

Вирішення цього питання стало можливим завдяки об'єднанню зусиль спортивної громадськості, членів Національного олімпійського комітету, Міністерства молоді і спорту.

Ця ініціатива знайшла повну підтримку Президента України Петра Порошенка і Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Вагоме сприяння у вирішенні стратегічного для розвитку спорту питання надав Комітет з питань бюджету і депутати Верховної Ради України на чолі з Андрієм Парубієм.

«Збереження тренерських кадрів, створення сприятливих умов для їх роботи – пріоритетне завдання для сьогодення і майбутнього українського спорту. Тренери – це наше багатство. Вони розкривають таланти, роблячи з дітей зірок світового спорту, які прославляють Україну в світі, на честь їх перемог на найпрестижніших спортивних стартах піднімається прапор і лунає гімн нашої держави», - наголосив Сергій Бубка, висловивши від імені всієї Олімпійської родини глибоку вдячність керівництву держави – Президенту, Уряду і Парламенту за розуміння і вагому підтримку на всіх етапах проходження цього життєво необхідного рішення.

Довідка. Ушу – вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв, який включає в себе повноконтактні поєдинки (саньда) та хореографічні показові виступи (таолу). Таолу – послідовність рухів, бій з тінню, який оцінюється нарахування очок за виконання прийомів. Форми таолу передбачають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки. Спортсмени виконують набір елементів зі зброєю або без використання зброї. На сьогоднішній день спортсмени все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами і стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти), з метою ускладнення та більшої показовості їхніх формальних вправ.


Фото:

Нашi партнери