Успішний виступ Кирила Полєвщикова у Кубку України з шашок-100

З 29 червня по 9 липня 2018 року  у м. Івано-Франківську проходив особисто-командний Кубок України серед чоловіків та жінок з шашок-100.

У змаганнях  взяли участь 50 спортсменів з 9 областей України: міжнародні гросмейстери, майстри спорту, кандидати у майстри спорту.

Вихованець Херсонської ДЮСШ з шахів і шашок Кирило Полєвщиков (тренер Ірина Куколева) у швидкій грі набрав 14 очок з 18 можливих та став переможцем змагань.

У командному заліку збірна Херсонщини - четверта.

У класичній грі Кирило набрав 12 очок з 18 можливих  розділив 1-7 місця та за коефіцієнтом став четвертим.

Це дозволило йому виконати норматив майстра спорту України (норма -11 очок) та здобути право на участь у фіналі чемпіонату України серед чоловіків, який пройде  у місті  Херсоні наприкінці року.