Херсонці на чемпіонаті Європи з веслування академічного зупинились за крок до п’єдесталу

5 серпня  завершився чемпіонат Європи з академічного веслування у Глазго (Великобританія), в якому взяли участь два члени національної збірної України та спортсмени комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради- заслужений майстер спорту України Дмитро Міхай та майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Ковальов.

У класі  «М4х»  – Дмитро Міхай, Сергій Гринь, Олександр Надтока та Іван Довгодько  у запеклій боротьбі, поступившись сотими секунди срібним та бронзовим призерам,  зайняли 4 місце.

У класі «LM2х»  – Ігор Хмара та Станіслав Ковальов  посіли 6 місце. До речі, цей екіпаж пройшов найбільшу кількість гонок серед усієї збірної команди України, продемонстрував красиву та наполегливу боротьбу, і посів  достойне 6 місце в дуже непростому класі, серед найсильніших веслувальників світу у легкій вазі.

Через місяць стартує чемпіонат світу-2018, в рамках підготовки до якого  на херсонських  спортсменів чекають виснажливі тренування.