Змагаються каховські паралімпійці

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та 227-ї річниці з дня заснування міста в Каховці 7 та 14 вересня  відбулись міські змагання серед паралімпійців (осіб з інвалідністю).

7 вересня в спортивній кімнаті Каховського геріатричного пансіонату пройшли змагання з настільного тенісу. За підсумками перше місце посів Адаменко Євген, друге  – Матко Дмитро, третє – Суптеля Максим.

14 вересня в  Каховському геріатричному пансіонаті відбулись комплексні міські  змагання з фігурного водіння на візках та дартсу. У першості з дартсу переможцем стала  Скрипаль Ксенія, друге місце у Марченка Михайла, третє – у Кравченка Петра.

У змаганнях з фігурного водіння на візках також перемогла Скрипаль Ксенія, друге місце посів Олійник Валерій, третє - Молочніков Артем.

Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці КЗ «Каховський геріатричний пансіонат» Херсонської обласної ради.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями від організаторів.