Херсонські боксери завоювали дві золоті, дві срібні і п'ять бронзових медалей у Скадовську

З 16 по 20 вересня у Скадовську  у районному Будинку культури пройшов чемпіонат ФСТ «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 років народження. У ньому взяли  участь 70 представників товариства з усієї України,

У змаганнях виступала і команда  херсонських  боксерів,, яка виборола  9 нагород.

Так,   чемпіонами  ФСТ «Спартак» стали Пазич Ростислав у ваговій категорії до 60 кг та Пазич Радислав - у ваговій категорії до 63кг.

Срібло завоювали Тимошенко Іван у ваговій категорії до 48 кг і Семків Тимофій - у ваговій категорії до 66кг.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Коломойченко Віталій  (до 46 кг), Височенко Микита ( до 50 кг), Дядюн Микита (до 57кг), Бріленко Богдан  (до 60 кг), Рачек Данило  (до 75 кг).