• Автомобільний спорт
  • Академічне веслування
  • Армспорт
  • Баскетбол, стрітбол
  • Більярдний спорт
  • Бодібілдінг
  • Бокс, кікбоксинг WAKO  та WRKA
  • Боротьба вільна, греко-римська
  • Боулінг
  • Важка атлетика
  • Велоспорт
  • Веслування на байдарках та каное
  • Вітрильний спорт
  • Волейбол, пляжний волейбол
  • Гандбол, пляжний гандбол
  • Гирьовий спорт
  • Гімнастика спортивна
  • Гімнастика художня
  • Дзюдо, самбо
  • Екстремальний спорт(паркур, скейтбордінг, BMX, велотріал, роликовий спорт, спортивний туризм, скелелазіння)
  • Єдиноборства (кіокушин карате, тхеквандо, традиційне окінавське  годзю-рю,  карате-до, айкідо, хортинг, універсальний бій, таїландський бокс Муей Тай)
  • Легка атлетика
  • Парашутний спорт
  • Пауерліфтинг
  • Пейнтбол
  • Підводний спорт
  • Плавання
  • Повітроплавальний спорт
  • Радіоспорт
  • Риболовний спорт
  • Спортивна акробатика
  • Спортивне орієнтування
  • Спортивні танці, танці на пілоні
  • Стрибки на батуті
  • Стрільба із лука
  • Стрільба кульова
  • Сумо
  • Теніс
  • Теніс настільний
  • Фігурне катання на ковзанах
  • Фітнес
  • Футбол, футзал, пляжний футбол
  • Хокей з шайбою
  • Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

12 жовтня - шостий день змагань на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх
12 Жовтня 2018

12 жовтня, у шостий день змагань на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх на старт вийдуть 25 представників України.

СТРІЛЬБА З ЛУКА.  О 16.00 стартує кваліфікація за участі Артема Овчиннікова і Жанни Наумової.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ. О 17.03 відбудеться перший кваліфікаційний заїзд у каное-спринті за участі Тараса Кузика (Фінал о 23.01)

БАСКЕТБОЛ 3х3. По дві гри у свої групах проведуть жіноча і чоловіча команди.
Юнаки: Україна - Венесуела -17.00, Україна - Нова Зеландія - 19.30.
Дівчата: Україна - Шрі Ланка - 16.00, Україна - США - 18.30.

ПЛАВАННЯ. На дистанції 200 м баттерфляєм о 16.40 у попередньому запливі №3 стартує Денис Кесіль, о 16.43 - у запливі № 4 Ігор Трояновський. (Фінал - 00.43).

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Змагання п’ятиборців розпочнуться з фехтування, серед учасників Євген Зіборов. (Фінал - 14 жовтня).

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. 20.30 - ходьба на 5000 м, Дарина Касян. 20.40 - метання молота, Валерія Іваненко. 21.05 - стрибки у висоту, Ярослава Магучіх. 21.25 - біг на 200 м з/п, Катерина Онісімова. 22.00 - біг на 1500 м, Олександр Гонський. 22.20 - метання молота, Михайло Кохан. 22.25 - штовхання ядра, Анастасія Деркач. 23.12 - біг на 100 м, Андрій Васильєв. (Усі фінали - 15-16 жовтня).

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА
. О 23.04 розпочнеться фінал в багатоборстві серед дівчат за участі Анастасії Бачинської.

БАДМІНТОН. Будуть розіграні нагороди у змішаних командних змаганнях. О 19.30 команда Боснюка Zeta зіграє за «бронзу» з Theta. О.1.00 командою Анастасії Прозорової Omega боротиметься за «золото» з Alpha.

Слідкуйте за програмою і не забувайте, що усе найцікавіше та ексклюзивне з місця подій щодня о 21.30 у проекті «Олімпійська доба», що виходить на UA: Перший за підтримки НОК України.


 

Час для спорту!
19 Жовтня 2018
ПОШУК ПО САЙТУ
ГАЛЕРЕЯ СЛАВИ
Іщенко Павло Олегович
Іщенко Павло Олегович


чемпіон Європи  з боксу серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів,  чемпіон України, майстер спорту України міжнародного класу, учасник ХХХ Олімпійських ігор  2012 року у Лондоні


Бенедик Елла Дмитрівна
Бенедик Елла Дмитрівна


лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, заслужений тренер України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради


Кім Роберт Сергійович
Кім Роберт Сергійович
заслужений тренер України з сумо
Всі особистості
ОПИТУВАННЯ
Ви стежите за виступом української збірної на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року у Буенос-Айресі ?

Архів опитувань
Наші Партнери