Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

Перемога в змаганнях з легкоатлетичного кросу студентів ХДУ
12 Жовтня 2018

11 жовтня 2018 року у м. Херсоні у парковій зоні Херсонського державного університету відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XIV Універсіади Херсонської області 2018/2019 навчального року.

За підсумками змагань перемогу в командному заліку здобули дівоча і юнацька команди Херсонського державного університету.

В особистому заліку серед дівчат першу сходинку п’єдесталу посіла студентка педагогічного факультету Анастасія Веремеєва, а бронзову нагороду отримала Вікторія Андрющенко (факультету фізичного виховання та спорту).

Серед юнаків золото здобув Павло Сикорський (факультету іноземної філології), а срібна медаль – у студента історико-юридичного факультету В’ячеслава Дзюбенка.

Варто зазначити, що підготовкою команд ХДУ до змагань займалися викладачі факультету фізичного виховання та спорту Олександр Еделєв та Олександр Кільницький.