Спортсмени Великолепетиського району - призери обласних змагань з легкоатлетичного кросу

11 жовтня 2018 року у м. Каховка відбулися обласні спортивні змагання з легкоатлетичного кроссу за програмою IX літніх спортивних ігор молоді Херсонщини-2018.

У змаганнях взяла участь команда Великолепетиського району у складі 16 спортсменів та тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи  Олександра Гунька.

Змагання відбувалися серед дівчат на дистанціях 1,0 км, 2,0 км, серед юнаків – 0,5 км, 1,0 км, 3,0 км.

За підсумками змагань в особистому заліку І місце посів Дерновий Віктор (3,0 км), 2 місце -  Татаров Володимир  (3,0 км) і  Бачук Станіслав (1,0 км), 3 місце – Грачов Віталій (1,0 км).

Паралельно 11 жовтня у чемпіонаті Херсонської області з легкоатлетичного кросу чемпіоном  області на дистанції 500 м став Коровайко Олександр.

У загальнокомандному заліку команда Великолепетиського району виборола третє місце.