Відкритий Кубок міста Чорноморська з контактного карате

8 грудня 2018 року у місті Чорноморську  Одеської області у Палаці спорту «Юність»  відбувся відкритий Кубок міста Чорноморська   з контактного карате серед дітей, юнаків, чоловіків, дівчат, жінок та ветеранів, який зібрав 17 збірних команд з різних куточків України.

У чемпіонаті взяли участь 7 вихованців гуртка «Контактного карате» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Абельмазов Анатолій Анатолійович).

Вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи за результатами змагань вибороли 6 призових місць, а саме: 3  золоті і  3 срібні медалі.

І місце
посіли: Поляков Владислав  (ЗЗСО № 32) , Бондаренко Нікіта і Драй Владислав (НВК № 48).

ІІ місце зайняли: Проценко Никита (НВК № 48), Савочкін Вадим (ЗЗСО № 37), Волошин Іван (ЗЗСО № 32).