Херсонці завоювали в Івано-Франківську 6 медалей на турнірі з боксу

З 6 по 9 грудня 2018 року у м. Івано-Франківську пройшов турнір з боксу пам’яті Ігоря Гайдамаки.

У змаганнях взяли участь  спортсмени з України, Білорусі, Молдови, Чехії, Румунії та Литви.

Херсонську область  на турнірі представляли  Сухачов  Станіслав у ваговій категорії до 36 кг у віковій категорії   «молодші школярі», Григорян Андранік (до 50 кг), Рогощенко Денис (до 62 кг) у  віковій категорії  «школярі», Дядюн Микита (до 57 кг), Кріцак Артур (до 60 кг) і Сезько Микола (до 60 кг) у віковій категорії «юніори».

За підсумками боїв херсонські боксери завоювали одну золоту і п’ять бронзових нагород.   Так, перше місце у ваговій категорії до 36 кг вікової категорії «молодші школярі» виборов Сухачов  Станіслав.

Григорян Андранік
(до 50 кг) і Рогощенко Денис (до 62 кг) завоювали бронзові медалі у віковій категорії «школярі».

Дядюн Микита (до 57 кг),  Кріцак Артур (до 60 кг) і Сезько Микола (до 60 кг) вибороли бронзові медалі у віковій категорії «юніори».

Спортсмени виступали у змаганнях під керівництвом тренера Вадима Андріянова.