Кікбоксери ДЮСШ № 6 м. Херсона у ТОП-10 кращих команд чемпіонатів України серед школярів та студентів

З 1 по 3 лютого 2019 року  у м. Чернігові відбулись одразу два змагання з кікбоксингу WAKO: чемпіонат України серед школярів та чемпіонат України серед студентів.

На змагання чемпіонату України серед школярів  прибули понад 500 юних спортсменів, які захищали честь 68 клубів з 19 регіонів країни.

Всього у змаганнях взяли участь 635 спортсменів з 19 областей України.  Хрсонську дитячо-юнацьку спортивну школу №6  Херсонської міської ради представляло 9 вихованців відділення кікбоксингу.
За результатами чемпіонату України серед школярів
у своїй ваговій категорї та розділах чемпіоном став Юрков Ростислав (ЗЗСО № 44). Другими стали: Колодяжна Марина (ЗЗСО № 50), Мамедов Заур (ЗЗСО № 45), Смєшко Віталій (Херсонський морський колледж), Юрков Владислав (ЗЗСО № 44); Третє місце вибороли: Мурадян Михайло (ЗЗСО№ 53), Смєшко Володимир (Херсонський морський колледж). Галушка Ярослав став сьомим.

За результатами чемпіонату України серед студентів чемпіонами стали Дубіна Ганна, Зінов’єв Сергій (гідрометеорологічний технікум), друге місце виборов Довгопол Дмитро (Херсонський державний університет) та третє місце - у Цоцка Олександра (Херсонський державний університет).
Підготували спортсменів тренери-викладачі Херсонської ДЮСШ № 6: Гаврильченко Ігор Володимирович, Дубіна Ганна Петрівна, Дубіна Віталій Ігорович, Богатирьов Володимир Валерійович, Плоткіна Юлія Едуардівна та Кашкурцев Артем Сергійович.

У студентській національній першості 2019 року з кікбоксингу WAKO взяли участь майже 100 претендентів на нагороди. До речі,  у підсумку нагороди ЧУ-2019 серед студентів здобули представники всіх заявлених регіонів.

А найрезультативнішим клубом чемпіонату України з 36 клубів-учасників, які представили 15 регіонів, стала ДЮСШ № 1 (Івано-Франківська область). Тільки на найвищу сходинку піднімалися вихованці цієї команди.

З другого по десяте місце турнірна таблиця виглядає так: 2. «Аміго» (Донецька область) 3. КДЮСШ «Ринг» (м. Київ) 4. «Вулкан» (Черкаська область) 5. Костянтинівка (Донецька область) 6. КПДЮСШ№ 2 (Хмельницька область) 7. ДЮСШ № 6 (Херсонська область) 8. ДЮСШ «ХЗТД» (Харківська область) 9. «Юніспортс» (Чернігівська область) 10. Fit Line (Донецька область).