• Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

У Херсоні відбувся чемпіонат з прикладного рукопашного бою пам’яті загиблих в зоні АТО
15 Квітня 2019
13 квітня 2019 року в м. Херсоні на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся регіональний турнір з прикладного рукопашного бою пам'яті загиблих бійців батальйону патрульної служби особливого призначення «Херсон».
Організаторами змагань виступили Херсонська обласна федерація прикладного рукопашного бою, Херсонський обласний спортивний клуб бойових мистецтв «Скіф», ГУНП в Херсонській області за безпосередньої участі  курсантів Херсонського факультету.
За програмою змагань спортсмени змагалися  у 8 вагових та 7 вікових категоріях (від 4-5 до 25 років,  юнаки та дівчата).
Програма змагань передбачала боротьбу у двох розділах - «Вільний двобій» (поєдинки в усіх вікових (вагових) категоріях) та «Прикладний двобій-1» («Техніка самозахисту» - виконання прийомів).
На початку заходу учасників та гостей змагань привітав вокальний ансамбль «Police Prime» та оркестр обласного главку поліції. На заході був присутній колишній керівник батальйону «Херсон» Максим Жарков та начальник відділу професійного навчання обласної поліції Ігор Башарін. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

У змаганнях взяли участь 50 учасників , серед них: 13 курсантів Херсонського факультету ОДУВС, вихованці Херсонського та Полтавського спортивного клубу «Скиф», представники Одеської військової академії.

Найбільш технічне виконання прийомів рукопашного бою продемонстрували
вихованці Херсонського спортивного клубу «Скиф», які і отримали Кубок від Головного управління Національної поліції Херсонщини.
Успішно виступили  і курсанти Херсонського факультету ОДУВС, які у підсумку завоювали 8 нагород.
Так, в розділі «Вільний двобій» перші  місця здобули рядові поліції Легкий Юрій (вікова категорія 18+, вагова категорія 65 кг) та Катран Ян (вікова категорія 18 +, в/к − 70 кг).
Друге місце посів рядовий поліції Богданов Євген (вікова категорія 18+, в/к + 75 кг).
У розділі «Прикладний двобій» (техніка самозахисту)  золоті медалі у віковій категорії 18 + завоювали рядові поліції Богуцький Максим та Колесніченко Сергій. Срібними призерами стали рядові поліції Чернега Василь і Лаунов Володимир (вікова категорія 18 +) та рядовий поліції Ковальова Інна (вікова категорія 16-17 років). Бронзовим призером став рядовий поліції Вітовецький Олександр (вікова категорія 18+ років).
Оргкомітетом змагань переможці та призери нагороджені медалями та дипломами, а збірна команда Херсонського факультету ОДУВС в цілому посіла 3 загальнокомандне місце.

Час для спорту!
18 Червня 2019
ПОШУК ПО САЙТУ
Гоборов Валерій Григорович
заслужений майстер спорту СРСР з баскетболу,  олімпійський чемпіон 1988 року  у Сеулі (Південна Корея)
Маслова Ніна Іванівна
заслужений тренер України зі стрільби кульової
Береш Олександр Михайлович

срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї у командних змаганнях зі спортивної гімнастики, бронзовий олімпійський призер у багатоборстві