Підсумки чемпіонату Європи серед молоді та юніорів з важкої атлетики

В Ейлаті (Ізраїль) з 2 по 8 грудня відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді та юніорів, на якому українські спортсмени завоювали ще 10 нагород. Загалом, в активі збірної України 22 нагороди.
Так, срібними нагородами у ривку, поштовху та сумі двоборства потішила Ганна Козенко (Херсон). У змаганнях спортсменок вагової категорії до 75 кг українка показала результат 240 кг (105+135).
Олександр Пелешенко завоював бронзову нагороду у ривку. У змаганнях юніорів вагової категорії до 85 кг. Олександр показав результат 156 кг.
Ще три бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі двоборства виборола Марія Хлян. У змаганнях юніорок вагової категорії до 69 кг  Марія показала результат 215 кг  (96+119).
Ще одна "бронза" у ривку в Ганни Пустоварової. У змаганнях юніорок вагової категорії понад 75 кг  Надія показала результат 97 кг. У сумі двоборства спортсменка на четвертому місці з результатом 219 кг  (97+122) .
Також "бронза" в Олексія Пономаренка в сумі двоборства. У змаганнях юніорів вагової категорії до 105 кг. Олексій показав результат 368 кг  (165+203).
Ще однією бронзовою нагородою медальний список доповнив Сергій Тагіров у ривку. У змаганнях спортсменів вагової категорії до 105 кг  Сергій показав результат 175 кг. У сумі двоборства спортсмен на четвертому місці з результатом 377 кг  (175+202).