Верхній Рогачик. Волейбольні турніри, присвячені 69-річниці визволення Великолепетиського району від німецько-фашистських загарбників

2 лютого  Рубанівською сільською радою Великолепетиського району, організовано та проведено щорічний, міжрайонний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений 69-річниці визволення Великолепетиського району від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь команди  Великолепетиського ПТУ, сел Малої Лепетихи, Рубанівки, Князе-Григорівки та смт Верхнього Рогачика. Верхньорогачицьку  команду «Старт»  представляли гравці: С.Ведмідьов, А. Костенко, Д. Сіденко, О. Нестеренко, В. Сєдін, В. Мітько, Т. Дорошенко,які отримали переконливі перемоги над командами з Малої Лепетихи та Рубанівки. У грі з Великолепетиським ПТУ обидві команди показали однаковий рівень підготовки, але в додатковий час команда ПТУ здолала команду «Старт» з мінімальною перевагою в очках. У підсумку змагань верхньорогачани здобули почесне 3 місце. Організатори турніру – Рубанівська сільська рада – вручили переможцям дипломи та волейбольні м’ячі. Виїзд команди став можливим завдяки підтримці райдержадміністрації,

9 лютого 2013 року у приміщенні Верхньорогачицької гімназії відбувся міжрайонний турнір з волейболу серед команд чоловіків, присвячений 69-річниці визволення Верхньорогачицького району від німецько-фашистських загарбників та пам’ті Героя Радянського Союзу П.Ю. Корбута.