Херсонці - кращі у тайському боксі

У відкритому чемпіонаті Одеської області з таїландського  боксу  муей-тань херсонці завоювали два перших, два других і два третіх місця. Вихованці тренера Едуарда Левандовського Владислав Поддубченко й Владислав Опара піднялися на п'єдестал пошани в змаганнях серед дітей.

Поддубченко переміг у ваговій категорії +42 кг, а Опара був третім у ваговій категорії 30 кг. Серед дорослих Ігор Логвиненко (45 кг) і Артем Козлов (69 кг) стали срібними призерами. Серед дівчат Яна Стасюк (54 кг) завоювала третє місце.

Дві нагороди й у підопічних тренера Петра Веренича. Чемпіоном серед юнаків став Дмитро Власюк (51 кг). Друге місце серед дорослих у Едуарда Баклана (+91).

У Кубку України, що проходив теж  в Одесі вихованка херсонського тренера Петра Веренича -  Ганна Молдавчук перемогла у ваговій категорії 48 кг. Владислав Микитась став другим (54 кг), поступившись у фіналі чемпіонові миру. Тренує спортсмена Едуард Левандовський.