У Каховці відбулися районні зональні змагання з волейболу

У спортивних залах Семенівського навчально-виховного комплексу, Малокаховської, Заозерненської, Чорнянської  загальноосвітніх шкіл  І-IIІ ступенів  відбулися районні зональні змагання з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 16 команд, які в чотирьох зонах за коловою системою визначили переможців груп для участі у фінальній частині турніру.

У І зоні переможцем стала команда учнів Тавричанської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів, у II зоні -  команда Малокаховської, у III зоні - команда Червоноперекопської, у IV зоні - команда Чорнянської загальноосвітніх школ  І-IIІ ступенів.

Саме ці команди 13 лютого 2013 року в спортивній залі Малокаховської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів упродовж 5-ти годин вели вперту боротьбу за призові місця турніру.

У підсумку змагань перше місце посіла команда юнаків Чорнянської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів., другим призером стала команда учнів Тавричанської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів третє призове місце завоювала команда учнів Малокаховської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів., на четвертому місці опинилася команда Червоноперекопської загальноосвітньої школи  І-IIІ ступенів.

По закінченню змагань команді-переможниці вручено перехідний кубок і диплом першого ступеня, командам-призерам змагань вручено дипломи відповідних ступенів від відділу освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації.