У Маріуполі фінішував тенісний турнір "Кришталева ракетка". Херсонці - другі

У Маріуполі (Донецька обл.) на кортах клубу  SMASH  відбувся дитячо-юнацький тенісний турнір "Кришталева ракетка", на якому виступили 47 юних тенісистів з 13 міст України. Він став другим відбірним етапом серії "Велика ракетка", до якої входять п’ять раундів (чотири з них є відбірними, один – фінальний).

Боротьба за 21 нагороду  проходила в трьох розрядах: одиночному, парному та змішаному. За підсумками змагань дипломи та кубки відправилися у 8 міст України - Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Комсомольськ, Херсон, Хмельницький та Чернівці.
Золоті нагороди на турнірі вибороли Давид Мулас-Зеленський (Донецьк, одиночний розряд, юнаки віком до 12 років), Ігор Шупта (Хмельницький, одиночний розряд, юнаки в/к до 14 років), Олександр Гриценко (Київ) / Микита Ушаков (Донецьк, парний розряд, юнаки), Діана Бєлалова (Донецьк) / Писарєва Олександра (Донецьк, парний розряд, дівчата) та Владислав Бабанаєв (Херсон) / Діана Бєлалова (Донецьк, змішаний розряд).

Абсолютною переможницею змагань стала Діана Бєлалова, яка піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу в усіх трьох розрядах.
Успішно виступив херсонець Владислав Бабанаєв, який крім золотої нагороди,  виборов  в інших розрядах ще срібну і бронзову медалі.

У загальнокомандному заліку першу позицію посіла команда Донецька, другу – атлети з Херсону, третю – з Хмельницького.

Парний розряд. Юнаки.
1 Гриценко Олександр (Київ) / Ушаков Микита (Донецьк)
2 Бабанаев Влад (Херсон) / Федорчук Едуард (Комсомольськ).

Дівчата.
1 Белалова Діана (Донецьк) / Писарева Олександра (Донецьк)
2 Карпова Каріна (Чернівці) / Дудчак Олександра (Чернівці).

Змішаний розрід.
1 Бабанаев Влад (Херсон) / Белалова Діана (Донецьк)
2 Карпова Каріна (Чернівці) / Шупта Ігор (Хмельницький).

Залік з призовим місцям:
Донецьк - 9 нагород (6 - перших, 3 - других)
Запоріжжя - 1 (третє).

Додамо, що третій етап серії "Велика ракетка" проходитиме з 24 по 30 червня 2013 року в с. Малекіне (Донецька обл.) і матиме назву "Янтарна ракетка".

Довідка. Владислав Бабанаєв (23.02.1999)  у  10 років зайняв 6 місце в чемпіонаті України 2009 року з великого тенісу http://www.ftu.org.ua/?mid=4&task=player_info&player_id=2171 увійшов до переліку кращих спортсменів країни. Виступає у категорії до 14 років. Владислав  добре навчається на образотворчому відділенні  Таврійського ліцею мистецтв, мріє навчатися у  Херсонському вищому училищі фізичної культури,  стати професійним спортсменом, а потім дитячим тренером з великого тенісу.