Гандболістки Скадовської філії ХВУФК – переможці чемпіонату України серед молодших дівчат

У Броварах відбувся IV заключний тур чемпіонату України з гандболу серед дівчат 1998-1999 р.н.  12 команд представляли провідних гравців країни, кращими йшли команди Херсонського вищого училища фізичної культури та Скадовської філії ХВУФК.

Скадовчанки  перемогли львів’янок, землячок-херсонок, команду із Закарпаття і Київської області і зайняли перше місце. Херсонки посіли третю сходинку. У  команді чемпіонов виступали Світлана Аксьонова, Олена Андреєва, Лада Бєсова, Єлізавета Воронько, Анна Заінчковська, Анастасія Зятькова, Вікторія Колесник, Катерина Кривогуб, Ірина Мінєєва, Лоліта Мостова, Тетяна Остапенко, Олена Чесла. Тетяна Шанькова, Ольга Шлюхтіна, Олександра Шульга, Вікторія Шуткіна.
Привів скадовську  команду до перемоги  тренер-викладач Сергій Заінчковський.

Кращим бомбардиром турніру стала скадовчанка Світлана Аксьонова - 78 результативних попадань у ворота.