Міжнародний тенісний турнір в Іллічевську: каховчане серед кращих

З 12 по17 травня 2013 року в м. Іллічевську відбувся традиційний міжнародний тенісний турнір серед спортсменів-ветеранів. У змаганнях взяли участь тенісисти з Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Мінська, Іллічевська, Кривого Рогу, Миколаєва, Харкова, Одеси, Донецька, Кіровограда, Львова, Хмельницького, Севастополя, Тернополя й інших міст, у тому числі й спортсмени міста Каховки.

Каховчан на турнірі представляли Ірина Яременко, Галина й Володимир Комягіни.
За результатами виступів у цьому престижному турнірі  каховські представники відвезли додому сім комплектів нагород. Найбільшого успіху досягла Галина Комягіна, яка перемогла в одиночному й парному розрядах, а також посіла друге місце в міксті (змішаному розряді). Володимир  Комягін став переможцем турніру в міксті, бронзовим призером в одиночному й парному розрядах. Ірина Яременко виграла «золото» турніру в міксті.

Поздоровляємо каховських тенісистів з успішним виступом на міжнародних змаганнях!