Визначено переможця ІІ дивізіону

Цими вихідними в Херсонському Льодовому палаці «Фаворит-Арена» проходив ІІІ Кубок Чорного моря. На фінальній грі ІІ дивізіону між командами «Фаворит» (м. Херсон) та «Легіон» (м. Сімферополь) були присутні представники влади області та міста.

«Добре відчуваю дух змагань, адже сам займаюсь спортом, дуже полюбляю й хокей. Звісно, вболіваю за херсонських спортсменів, однак перемогу має здобути сильніший», - прокоментував міський голова Володимир Сальдо.

З перших хвилин фіналу гості демонстрували жорстку гру і врешті–решт, за результатами трьох періодів, з рахунком 6:5 сімферопольці здобули перемогу. «Фаворит» одержав «срібло», а «бронза» дісталась чемпіону ІІ дивізіону минулого сезону МХК «Миколаїв».

Під гучні оплески вболівальників обох команд гравці отримали кубки, грамоти та медалі. Потому, організатори назвали імена кращих гравців дивізіону: кращим голкіпером став гравець МХК «Миколаїв» Сергій Сергєєв, захисником – Сергій Джемчук з «Фавориту», нападником – Олександр Шляхтун з «Легіону».

Кубок Чорного моря було започатковано восени 2008 р. Організаторами змагань стали Миколаївська і Херсонська обласні федерації з хокею. Цього разу у ньому взяли участь 10 команд з АР Крим, міст Миколаєва, Одеси, Херсона.

Чергові «хокейні битви» чекають на любителів цієї гри вже наступними вихідними: 19 березня ХК «Дніпро» - ХК «Кременчуг»,

20 березня - ХК «Кременчуг» - ХК «Одеса». По завершенні матчу відбудеться церемонія урочистого закриття ІІІ Кубку Чорного моря.

На прихильників чекатиме видовищна гра, тим більше, що за результатами попередніх ігор лідером змагань є херсонський ХК «Дніпро»!