Спортивна Великолепетищина

29 червня 2013 року вперше у районі напередодні  Міжнародного Дня Молоді  проводилися   змагання з армреслінгу.

Учасники пройшли процедуру зважування та були розділені на дві вагові категорії: до 75 кг та 75 - 100 кг.

У змаганнях взяли участь 20 молодих чоловіків. Переможцем у ваговій категорії до 75 кг став Дмитро Євтушенко, у категорії – 75 – 100 кг – Віталій Ярко. Абсолютним переможцем змагань з армреслінгу за кількістю набраних балів став Віталій Ярко.

Цього ж дня о 10-00 годині відбувся велопробіг для юних вихованців дитячої юнацької спортивної школи. Маршрут велопробігу:  центральна площа селища – вулиця Чкалова – вулиця Українська – «Пушка» – і у зворотному напрямку. Колона велопробігу супроводжувалась автомобілями ДАІ та швидкої допомоги.

Першим до лінії фінішу прибув Устименко Владислав, якого нагороджено грамотою голови Великолепетиської районної державної адміністрації та цінним призом.

У рамках спортивних заходів до Дня молоді проведено районний турнір з шахів, де переможцем став Стрельцов Сергій Миколайович – викладач фізичної культури Рубанівської загальноосвітньої школи № 2.