Спорт на Дні міста Скадовська

Спортивна програма святкування 119-ї річниці заснування міста Скадовська виявилася дуже насиченою. Свято чекали, хвилювалися,  до  нього готувалися: хотілося показати різноманітність спортивного життя Скадовська.

З 26 по 29 вересня були проведені змагання з восьми видів спорту: вільної боротьби, волейболу, боксу, кульової стрільби, шахів, кінного спорту та футболу та легкоатлетичного кросу. На участь у змаганнях прибули учасники з різних куточків України.

У відкритій першості  з боксу з 28 по 29 вересня  взяли участь 85 спортсменів з  м.Скадовська, .м.Голої Пристані, смт Асканія Нова, смт Чаплинка, м.Херсона, м.Каховки, м.Таврійська та м. Первомайська (АР Крим). Два дні юнаки демонстрували свою майстерність на боксерському ринзі. Відмінні результати показали учні ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак», які у загальнокомандній першості вибороли перше місце. Кращі особисті результати  (перші місця):  Власенко Р.,Соловей А., Шмідт М, Сиренко І., Горун В., Коваленко В., Ротозєєв А., Коломійченко В., Ястреб Д. і  Ємельянов В.

Гарною прикрасою до свята стала відкрита першість з волейболу, організована Скадовською районною організацією ФСТ «Спартак» за участю  досвідчених  команд «Кримсода-2» (м. Красноперекопськ), «Освіта» (м. Миколаїв), «КЕП» (м.Херсон) та місцева «Агроспорт» (с.Антонівка). Впевнено перегравши своїх суперників, до фіналу вийшли кримчани та антонівці. У боротьбі за бронзу зустрілися «Освіта» (м. Миколаїв) та «КЕП» (м.Херсон). Перемогу здобули освітяни з рахунком 3:0. Дуже напруженим та цікавим видався волейбольний фінал між командами «Кримсода-2» та «Агроспорт» .Доля золотих медалей вирішувалась в останній, п’ятій партії. Це була гра рівних суперників,  та все ж антонівські волейболісти  (тренер В.Дудченко) змогли вирвати перемогу (19:17). Срібний призер – команда «Кримсода-2».

Яскравою та масштабною відбулась боротьба юних спортсменів у відкритій першості з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, на участь у якій прибули 115 учасників із п’яти регіонів України (Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей, АР Крим).
Змагання видались тривалими та напруженими, в яких призерками серед дівчат стали скадовчанки: Костіна Марія (40 кг.), Кулагіна Антоніна (44 кг), Фільченко Ліза (48 кг), Дежньова Світлана (68 кг). Призерами серед юнаків стали: Артеміхін Кирило (29 кг, м.Красноперекопськ), Живиляк Максим (32 кг, м.Маріуполь), Абрамов Микита (35 кг, м.Кривий Ріг), Бахтерський Данило (38 кг, м.Маріуполь), Косяков Вячеслав (42 кг, с.Долматівка Голопристанського району), Кліменко Денис (47кг, м.Скадовськ), Амброч Євген (53 кг, смт Казацьке Бериславського району), Гега Кирило (59 кг, с.Долматівка Голопристанського району), Саргісов Олександр (66 кг, м.Скадовськ), Алєксєєв Володимир (75 кг, м.Херсон), Самошкін Дмитро (85 кг, м.Херсон), Чучупал Дмитро (100 кг, м.Нова Каховка).

Із самого ранку 27 вересня біля стрілецького тиру Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» зібрались 65 стрільців загальноосвітніх шкіл Скадовського району. Змагання з кульової стрільби відбувались у двох вправах: з пневматичної гвинтівки (ПГ) та малокаліберної гвинтівки (МГ-2). Після двох днів напруженої боротьби переможцями у вправі ПГ серед дівчат стали Цимбал Тетяна (ЗОШ №2), Дунаєва Марина (ІІ місце), Тищенко Олена та Яресько Анастасія поділили ІІІ призове місце (ЗОШ №2, Скадовська гімназія). Серед юнаків у цій вправі чемпіоном став Губар Олександр (ЗОШ №3), Тарасов Артем посів ІІ місце (ЗОШ №2), Цимбал Анатолій – ІІІ місце (ЗОШ №2).
У вправі з МГ-2  на першому місці  Тищенко Олена та Сєрая Валентина (ЗОШ №2), Цимбал Тетяна та Яресько Анастасія – ІІ місце (ЗОШ №2, Скадовська гімназія), Дунаєва Марія (ЗОШ №2).

Відкрита першість з футболу проводилась на приз - Кубок С.Б.Скадовського. Кращими стала команда «Корсар», друге місце у команди «Скіф» (с. Шевченко), третє посіли юні футболісти зі школи-інтернату «Інтер-І». Команда з с. Антонівки «Скіф»  була останньою у турнірній таблиці. У першості з футболу серед шкільних команд чемпіонський титул виборола команда «Інтер-І» Скадовської школи-інтернату, друге місце у команди Птахівської ЗОШ, третє виборола команда «Інтер-ІІ», почесне четверте команди загальноосвітньої школи № 2.

Всі переможці та призери нагородженні медалями, грамотами та подарунками.