Українські спортсмени здобули чотири нагороди на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

Українські спортсмени здобули чотири нагороди на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що проходив з 6 по 8 травня 2011 року в Познані (Польща). Українську збірну команду представляло 12 спортсменів.

На 200-метрівці серед каноїстів не було рівних Юрію Чебану. У фінальному запливі бронзовий призер пекінської Олімпіади майже одну десяту виграв у Євгенія Шукліна з Литви і став переможцем змагань.
Другу золоту нагороду виборов український спортсмен Едуард Шеметила у змагання каноїстів на дистанції 5000 метрів.

Серед байдарочників у фінальному запливі Олег Харитонов здобув бронзову нагороду, а Микола Кремер фінішував з 4-м результатом.

Українська спортсменка Інна Осипенко-Радомська у веслуванні на байдарках на дистанції 200 метрів фінішувала з третьою, виборовши таким чином бронзову нагороду.