Каховка. Змагання з гирьового спорту

21 серпня 2011 року на стадіоні «Авангард» відбулись відкриті міські змагання з гирьового спорту, присвячені Дню незалежності України, в яких взяли участь 35 спортсменів з м. Каховки, Нової Каховки, Берислава, с. Чорнянки та радгоспу "Каховський".

Спортсмени змагалися у вікових категоріях: хлопці до 10 років, юнаки 11-14 років, дорослі до 40 років, ветерани 40 і старші. Вправи - ривок гирі однією рукою. Вага гирі для дітей  - 8 кг, для дорослих - 16 кг.

Серед наймолодших учасників перше місце посів Олег Коробчук, який підняв гирю обома руками за загальною сумою - 120 підйомів, друге місце - Іван Кислий - 60, третє місце - Андрій Бондаренко - 20, всі представники м. Каховки.

У віковій групі до 14 років з результатом 510 підйомів перемогу святкував Олександр Вартанов з м. Каховки, друге місце (505 підйомів) зайняв Віктор Сич (с. Чорнянка), третє місце з результатом 400 підйомів посів Сергій Безбах (м. Каховка).

Дорослі піднімали дві гирі, але їм треба було це зробити за одну хвилину, Перше місце з результатом 43 підйоми зайняв Валентин Юрін (радгосп "Каховський"), друге місце  - Євген Жупина -  37 (м. Каховка), третє - Руслан Загидулін - 36 підйомів (с. Чорнянка).

Серед ветеранів перше місце виборов Павло Маринін - 36 підйомів (м. Каховка), друге місце - Василь Олейніков - 34 (м. Берислав), третє місце - Микола Семенов - 31 (м. Нова Каховка).
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями, цінними призами і кубками.