Українські важкоатлети здобули максимальну кількість олімпійських ліцензій на Олімпіаду -2012 в Лондоні

На чемпіонаті світу-2011 з важкої атлетики в Парижі українські спортсмени завоювали максимальну кількість олімпійських ліцензій на Олімпіаду -2012 в Лондоні  – 10.  Наші спортсмени вибороли вісім нагород – 3 срібних та 5 бронзових. Завдяки успішним виступам важкоатлетів жіноча збірна України посіла 4 загальнокомандне місце, чоловіча - 5 місце.

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, вітаючи спортсменів, зазначив: "Результат Чемпіонат світу свідчить, що Україна може розраховувати на нагороди в Олімпійському Лондоні-2012".

Дві срібні медалі у сумі двоборства та у ривку виборов Артем Іванов (94кг), який лише за власною вагою поступився переможцю цих змагань –  олімпійському чемпіону Іллі Ільїну.
Дві бронзові медалі у сумі двоборства та у поштовху виграв Олексій Торохтій (105кг).
Срібну медаль у ривку завоював Ігор Шимечко (+105кг).
У жінок 3 бронзові медалі у ривку, поштовху та сумі двоборства завоювала Ольга Коробка (+75).

У чемпіонаті світу-2011 взяли участь 519 спортсменів, з них 212 жінок із 63 країн та 307 чоловіків з 75 країн.
Успішна підготовка збірної команди проходила завдяки вчасному фінансуванню навчально-тренувальних зборів та міжнародних змагань.
Голова Державної служби також додав, що перемога українських спортсменів стала добрим продовженням виступів важкоатлетів на міжнародних змаганнях найвищого рівня Він нагадав, що в кінці жовтня - на початку листопада  в  Лімасолі (Кіпр) відбувся ХХVІІ чемпіонат світу серед майстрів важкої атлетики, на якому збірна команда ветеранів важкої атлетики України завоювала І командне місце,  набравши 216 залікових балів. Золоті нагороди вибороли 8 українських важкоатлетів-ветеранів. Срібними та бронзовими призерами чемпіонату світу стали ще 5 українських спортсменів.
Це перша перемога команди українських ветеранів важкої атлетики України в змаганнях такого високого рівня.
Довідка.Збірну команду України на чемпіонаті світу-2011 представляли 7 спортсменок- та 6 спортсменів.