Хокей. Збірна України (U-20) виграла путівку у перший дивізіон

Молодіжна збірна України з хокею через рік повертається у перший Дивізіон. Для цього в заключному матчі турніру, який проходив у Донецьку, українцям необхідно було перемогти команду Литви і підопічні Олександра Годинюка зробили це в емоційному і захоплюючому поєдинку.

Відкривши рахунок у матчі у першому періоді після точного кидка Романенка, у другому періоді українці двічі пропустили, перебуваючи в меншості. Однак зусиллями Ромащенка "синьо-жовті" зуміли відігратися.

Незважаючи на значну перевагу в заключній 20-хвилинці кращий воротар турніру литовець Армаліс зумів зберегти свої ворота "сухими" - 2:2. Гра перейшла в овертайм, але за дві секунди до серії буллітів Павло Падакін закинув вирішальну шайбу - 3:2.

Українці зайняли перше місце і в наступному сезоні зіграють у Дивізіоні IB. Суперниками наших хокеїстів будуть команди Великої Британії, Казахстану, Італії, Хорватії та Польщі.

Що стосується інших підсумків турніру в Донецьку, то третє місце посіла команда Угорщини, яка розгромила іспанців - 7:1, а останнє місце і путівку до Дивізіону IIB здобула збірна Південної Кореї, яка в овертаймі програла голландцям - 2:3.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею. U-20. Донецьк.

Литва - Україна - 2:3 (0:1; 2:1; 0:0; 0:1)
Голи: 0:1. Романенко (Кобиков, Куцевич) - 8:22, 1:1. Рулевічус - біл. - 21:16, 2:1. Фішевас (Балтруконіс) - біл. - 33:46, 2:2. Ромащенко (Савченко, Корж) - 35:20, 2:3. Падакін - 64:58.

Угорщина - Іспанія - 7:1 (3:0; 2:1, 2:0)
Нідерланди - Корея - 3:2 (1:0; 1:2; 0:0; 0:0; 1:0)