Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат у Голій Пристані

З 3 по 5 лютого в м. Гола Пристань проходив чемпіонат України з пляжного волейболу у закритих приміщеннях серед юнаків і дівчат 1999 р.н. і молодших.
У змаганнях такого класу взяли участь  16 дівочих команд ( Херсон, Київ, Миколаїв, Чернігів, Червоноград, Самбір (Львівська область), с. Чулаківка (Голопристанський район Херсонської області), с. Брилівка (Цюрупинський район Херсонської області), с. Тягінка (Бериславський район Херсонської області), Нова Каховка).
Команди грали в спортивних залах міського Палацу спорту, а також школи №3 за системою Сміта (до двох поразок).
У змаганнях юнаків виступили 18 команд з Херсона, Нової Каховки, Каховки, с. Тягінки, Червонограда, Ужгорода, Рівного, Чернігова, Миколаєва, с. Дворічна (Харківської області), Світловодська, Києва.
Переможцями чемпіонату серед дівчат стала команда «Аделаїда-1» (с. Чулаківка), ІІ місце посіла команда «Синенко» (с. Чулаковка), ІІІ – дитячо-юнацька спортивна школа с. Брилівки. Замкнула четвірку найсильніших херсонська збірна команда ДЮСШ № 6/ДЮКФП № 4.
Переможцями серед юнаків стала команда с. Дворічна, на  ІІ місці - команда з Чернігова,  на ІІІ - з Рівного. Команда м. Ужгорода зайняла IV місце. Краща херсонська команда «Світлотехніка» (дитячо-юнацька спортивна школа № 6/ с. Тягінка) за результатами чемпіонату посіла 5 місце, повідомляється на офіційному сайті Херсонської міської ради.