Донецький «Шахтар» став володарем Кубка України з футболу

6 травня 2012 року в Києві на НСК "Олімпійський" відбувся фінал Кубка України з футболу між двома командами з одного міста - донецькі «Металург» та «Шахтар» зійшлися у поєдинку на головному стадіоні країни.
В основний час гри переможець не визначився, у першому таймі відзначився Алекс Тейшейра з "Шахтаря", у другому - «металург» Микола Морозюк. У додаткові 30 хвилин перемогу здобув «Шахтар». М’яч у ворота "Металурга" забив Олександр Кучер. Рахунок гри – 1:2 на користь «Шахтаря», який і став володарем Кубка.
Нагороди переможцям вручали Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов,  президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, президент прем’єр-ліги України Віталій Данилов.
Спостерігало з трибун за грою команд на головній спортивній арені країни близько 47 тис. глядачів, у тому числі і група   херсонських вболівальників футболу.