Херсонські прокурори грають у футбол

З 26 по 27 травня в Києві пройшла фінальна частина Кубка Генерального прокурора України з міні-футболу, повідомляє прокуратура Херсонської області.
У турнірі, як переможець відбірної групи, взяла участь і команда прокуратури Херсонської області. Суперниками колективу з Херсона стали команда Луганської області, а також об'єднана команда Генеральної прокуратури України й Національної академії прокуратури України.
У матчах групового етапу Херсон упевнено обіграв об'єднану команду ГПУ й НАПУ з рахунком 2:0, але поступився луганчанам і посів друге місце в своїй групі.
Переможцем турніру стала команда Луганської області, а другі й третє призові місця зайняли відповідно футбольні колективи з Ровенської й Хмельницької областей. Футболісти прокуратури Херсонської області зайняли підсумкове 5 місце з 24 учасників.

Команді прокуратури Херсонщини вручені кубок і диплом переможця групового турніру.