Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

У Верхньому Рогачику відбувся турнір з міні-футболу
21 Квітня 2017

8 квітня 2017 року Верхньорогачицькою районною федерацією футболу та відділом культури на спортивних майданчиках Верхньорогачицької ЗОШ № 1 проведено міжрайонний турнір з міні-футболу.

У змаганнях взяли участь 3 команди з районного центру, 2 команди з с. Первомаївка, команда с. Ушкалки та команда смт Великої Лепетихи.

Команди були розподілені на 2 групи, переможці яких розігрували 1 місце, а команди, що зайняли 2-і місця, змагалися за 3 місце. У першій групі (Велика Лепетиха, «Реал», Верхній Рогачик, Первомаївка №1, Ушкалка) перемогу виборола команда Великої Лепетихи, 2 місце - Первомаївка №1.

У другій групі (ФК «M.E.Б.» Верхній Рогачик, «Ветеран» Верхній Рогачик, Первомаївка №2) переможцем став ФК «М.Е.Б.» , 2 місце – «Ветеран».

У матчі за 3 місце «Ветеран» з рахунком 1:0 переміг Первомаївку №1. Основний час запеклого фінального поєдинку між командами «М.Е.Б.» та Великої Лепетихи завершився внічию - 1:1. Для визначення переможця довелося проводити серію післяматчевих пенальті, в якій з рахунком 3:1 перемогли футболісти ФК «М.Е.Б.».

По закінченню турніру перший заступник голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації, голова районної федерації футболу Віталій Биков подякував всім учасникам за гарну гру та побажав не зупинятись у розвитку для майбутніх перемог. Призерам було вручено грамоти та призи.

Час для спорту!
23 Вересня 2017
ПОШУК ПО САЙТУ
Резніков Вадим Григорович
заслужений тренер СРСР зі стрільби із лука, майстер спорту міжнародного класу
Жукова Наталія Олександрівна
заслужений майстер спорту України з шахів,  міжнародний гросмейстер, чемпіонка світу і Європи
Ковальова Наталія Миколаївна
- майстер спорту України з веслування академічного (2010). Срібний призер Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року  в Сінгапурі.