Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ

24-30 квітня 2017 року  в м. Ліверпуль (Англія) відбувся чемпіонат Європи з таеквон-до ІTF. У змаганнях взяли  участь понад 800 спортсменів із 30 країн Європи.

У складі національної збірної України Херсонщину представляли 6  спортсменів та 1 тренер.

Херсонці вибороли 2 срібні та 2 бронзові медалі, а саме:
2 місце - Анастасія Семенова (м. Херсон, тренер Дмитро Афанасьєв, спаринг, жінки 45 кг). Анасасія  в  1/4 здолала норвежку, в 1/2 перемогла росіянку та в фіналі у важкому протистоянні, на жаль, поступилась іншій росіянці. Взяла  участь у розділі змагань «Туль» (формальні вправи) серед жінок 1-го дану. Пройшла англійку, поступилась чешці за вихід до півфіналу;

3 місце - Катерина Афанасьєва (м. Херсон, тренер Дмитро Афанасьєв, спаринг, жінки 51  кг). Катерина в  1/8 перемогла спортсменку з Чехії, в 1/4 - боснійку, в ½  у дуже суперечливому поєдинку  поступилась досвідченній господарці турніру - англійці. Виступила  також у розділі «Туль» серед жінок 2-го дану. Здолала словенку та росіянку, поступилась валійці;

2 місце - Анастасія Скачкова (м. Нова Каховка, тренер  Мадонна Баранова, юніорки, 46 кг). в 1/2 перемогла росіянку, в фіналі поступилась представниці Греції;

3 місце - Олександр Плаксін (м. Нова Каховка, тренер  Мадонна Баранова, юніори, понад 75 кг). Перший раз виступав в супер-ваговиках: здолав відчайдушний опір англійця, потім болгарина, в 1/2 фінала програв однолітку з Росії.

У загальнокомандному заліку Україна посіла 3 місце. Загалом 10 кращих команд розподілилась наступним чином: