На Голопристанщині змагались юні картингісти

29 квітня  у Голопристанському районі на базі картодрому села Чулаківка проведені відкриті районні змагання з картингу «Таврійська весна - 2017».

У змаганнях взяли участь 33 спортсмена і 33 механіки з 13 команд Голопристанського, Білозерського, Олешковского району Херсонської області та Біляївського району Одеської області та Одеси, у тому числі: Чулаківського спортивно - технічного клубу «Юність», Пам’ятненської й ЗОШ, Залізнопортовської ЗОШ , Круглоозерської ЗОШ, Голопристанської районної станції юних техніків, Олешківської районної станції юних техніків, Білозерської районної станції юних техніків.

Юні картингісти змагалися в класах картів «Піонер» та «Кадет» у швидкісному маневруванні при проходженні фігур та в шосейно-кільцевих перегонах.

Найкращі результати показали команди Чулаківського спортивно - технічного клубу «Юність» - II місце, Голопристанського райСЮТ (тренер - керівник  В. Дудник) - I місце, Пам’ятненської ЗОШ ( Р. Гідулянов) - ІІІ місце, Білозерської райСЮТ  - I, III місце,  Олешківської райСЮТ - II місце.

Слід зазначити, Білозерський район представляли  дві команди  вихованців гуртків юних автолюбителів (картингу) Білозерської районної станції юних техніків (керівники гуртків Андрій Каверзін, Вадим Поліщук та Болеслав Пахута).

Перше місце в загальнокомандному заліку виборола команда, яку представляли учні Білозерських ЗОШ №2 та ЗОШ №3 Хрущ Артур (клас «Кадет») та Омельченко Валентин (клас «Піонер»). В особистому заліку картингісти посіли відповідно  перше та друге місця.

Третє місце в загальнокомандному  і особистому заліку посіла команда у складі учня Білозерської багатопрофільної гімназії Фесенко Владислава (клас «Кадет») та Чорнобаївського НВК Бодіка Івана (клас «Піонер»).

18 спортсменів - гонщиків нагороджені дипломами та медалями, а 6 команд - призерів - грамотами та кубками відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської райдержадміністрації.