Верхній Рогачик. Футбольний матч до Дня Конституції

28 червня 2012 року за сприяння районної державної адміністрації відбувся товариський матч з футболу між командами Велика Лепетиха та Верхньорогачицьким  «Стартом» присвячений до дня Конституції України. З привітальним словом на відкриті матчу виступив голова районної державної адміністрації М. Романій.
Перший тайм закінчився в нічию. Хоча перевага нашої команди була доволі відчутною. Але після перерви на початку 2-го тайму Лісничий Віталій вразив ворота суперника. Через короткий проміжок часу Панченко Володимир не давши оговтатись гостям з Великої Лепетихи забив другий гол. Третій гол забив Седін Валерій поставивши остаточну крапку у матчі. Рахунок 0:3 на користь команди «Старт».
По закінченню матчу голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації  М. Романій вручив переможцям грамоту та цінний подарунок.