Всеукраїнські фінальні змагання сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики

У Всеукраїнських фінальних  змаганнях сільських школярів 2002-2003 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики, які пройшли з 22 по 25 червня в місті Скадовську на навчально-спортивній базі «Скадовськ» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, взяли участь 151 юний важкоатлет (34 дівчат та 117 юнаків) з 17 областей країни.

Херсонська команда посіла 4 командне місце (192,5 очка), поступившись лише 1 очком бронзовому призеру – команді Харківської області (193,5 очка). Чемпіонство вибороли представники Луганщини, срібні призери - сусіди з Миколаївщини.

В особистому заліку  чемпіонами стали Катерина Чернишук у ваговій категорії до 63 кг з результатом 105 кг у сумі двоборства) та Владислав Синько у ваговій категорії понад 85 кг – сума 148 кг, срібний призер - Максим Домбровський (69 кг) – сума 201 кг, бронзові – Ілля Дротенко (69 кг) – сума 183 кг та Дмитро Воронцов (77 кг) – сума 172 кг.

Підготували спортсменів до змагань тренери Павло та Галина Пастухи і Ольга Дьячкова.