Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

Бондаренко з другим результатом пройшов у фінал ЧС зі стрибків у висоту

11 Серпня 2017

Чинний віце-чемпіон світу Богдан Бондаренко без особливих проблем пройшов до фіналу чемпіонату світу зі стрибків у висоту, а ось ще один українець, Андрій Проценко, зайняв 13-е місце в кваліфікації.

Чоловічі стрибки у висоту є головною медальній надією української збірної - тут адже виступає лідер команди, Богдан Бондаренко. Мав вистрілити і Андрій Проценко, другий номер української команди.

Кваліфікацію, втім, вдалося подолати тільки Богдану. Бронзовий призер Олімпіади в Ріо пропустив дві висоти (2.17 і 2.26), ще дві взяв з першої спроби (2.22 і 2.31) і тільки планка на висоті 2.29 метра скорилася Бондаренко з другої спроби.

Але завдяки тому, що кваліфікаційний норматив (2.31 м) українець взяв з першого стрибка, він зайняв друге підсумкове місце. Вище Богдана фінішував тільки його постійний суперник, представник Катару Мутаз Баршев, який всі свої стрибки брав з першої спроби.

Непогану кваліфікацію провів також Андрій Проценко: з першої спроби йому підкорилася висота 2.22 м, а всі інші (до 2.31 м) - українець брав з другого стрибка. Здавалося б, цього має вистачити для кваліфікації в фінал. Але немає.

Висоту 2.29 м подолали відразу 17 спортсменів, тому довелося стрибати кваліфікаційний норматив на висоті 2.31 м. Проценко з трьох спроб не зміг взяти цю висоту, а через велику кількість спроб на попередніх планках він фінішував лише 13-м. У фінал відібрали 12 осіб, а Андрій Проценко став першим, серед тих, хто не потрапив до вирішального раунду змагань.

Нагалаємо, що подібна ситуація трапляється з Проценко вже другий чемпіонат світу поспіль - два роки тому він також взяв 2.29 м, але не зумів взяти 2.31 м і зайняв 17-е місце в кваліфікації.

Варто відзначити, що з висотою 2.31 м впоралися тільки 6 спортсменів. Крім Бондаренко і Баршіма, кваліфікаційний норматив виконали Тихомир Іванов (Болгарія), Матеуш Пржібілко (Німеччина), Роберт Грабарз (Великобританія) і Данило Лисенко (нейтральна країна). Решта 6 спортсменів відібралася за результатом 2.29 м.

Фінал в чоловічих стрибках у висоту пройде в неділю, 13 серпня. Початок змагань - о 21:00 за Києвом.

Джерело: Sportarena

Час для спорту!
13 Грудня 2017
ПОШУК ПО САЙТУ
Максименко Ігор Павлович
капітан Збройних Сил України, колишній керівник  туристичних гуртків  Центру дитячої творчості м. Каховки
Грицаєнко Дмитро Вікторович
майстер спорту України  міжнародного класу з пауерліфтингу (2010), дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2010 року (Туреччина),  срібний призер IV Всесвітніх ігор спортсменів з вадами зору 2011 року (Туреччина), дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2013 року (Китай) та чемпіонату світу 2014 року
Кірсанов Сергій  Федорович
Кірсанов Сергій Федорович

срібний призер ХХІV Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі з веслування на байдарах у складі четвірки  (Олександр Мотузенко, Ігор Нагаєв, Віктор Денисов)