• Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

Українські команди залишилися без нагород на IV етапі Кубка світу зі стрільби з лука

11 Серпня 2017

На заключному, четвертому етапі Кубка світу зі стрільби з лука, який проходить з 8 по 13 серпня  в Берліні (Німеччина),  визначилися учасники вирішальних поєдинків у командних турнірах.

За підсумками попередніх змагань чоловічі та жіночі збірні України залишилися без нагород, повідомляє Укрінформ.

У стрільбі з класичного лука Маркіян Івашко, Георгій Іваницький і Олексій Гунбін в 1/8 фіналу програли збірній Японії (0:6). Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Соломія Трапезникова перемогли американок (6:0), але у чвертьфіналі поступилися команді Республіки Корея (0:6).

У блочному луці Олена Борисенко, Ксенія Шкляр і Тетьяна Познякова.в першому раунді програли німкеням (217:226). У командному турнірі у чоловіків Владислав Галайчук, Дмитро Львівський і Богдан Кіщак не змогли пробитися у плей-офф.

Чоловічий фінал в класичному луці склали Франція і Голландія, жіночий - Республіка Корея і Мексика. У фіналах стрільби з блочного лука зустрінуться американці і данці, британки і американки.

Програму змагань в п'ятницю,  11 серпня,  продовжили індивідуальні турніри.

Чемпіонка Європи львів'янка Вероніка Марченко пробилася у «малий»  фінал за третє місце на заключному, четвертому етапі Кубка світу зі стрільби з лука
У стрільбі з класичного лука Марченко по черзі перемогла свою співвітчизницю Соломію Трапезнікову (6:2), британку Наомі Фолкард (7:3), норвежку Ранді Дегн (6:4), Місуно Чой з Республіки Корея (6:4), але у півфіналі поступилася мексиканці Алехандрі Валенсії (1:7).

У поєдинку за «бронзу» 13 серпня Марченко зустрінеться з олімпійською чемпіонкою Чан Хьє Чін із Республіки Корея.

Кращими серед українців у чоловічих змаганнях стали Маркіян Івашко і Олексій Гунбін, які зупинилися за крок від чвертьфіналу, поступившись відповідно майбутньому фіналісту Чон Хо Кіму з Республіки Корея (2:6) і німцю Флоріану Каллунду (0:6).

За підсумками чотирьох етапів визначаться учасники фіналу Кубка світу зі стрільби з лука, який пройде 1-3 вересня в Римі (Італія).

Джерело: Укрінформ

Час для спорту!
13 Грудня 2017
ПОШУК ПО САЙТУ
Молчанов Ігор Анатолійович
заслужений тренер України зі стрибків на батуті (2004)
Бакарасєв Олександр Михайлович
заслужений тренер України з веслування академічного  (1988)
Чухрай  Сергій Олексійович
Чухрай Сергій Олексійович
Триразовий олімпійський чемпіон з веслування  на байдарці-четвірці на 1000 м, на байдарці-двійці на 500 м і 1000 м