Херсонський футбольний турнір «Шкіряний м'яч» визначив своїх переможців

За багаторічною традицією, до Дня міста, в Дніпровському районі с. Херсона проходить футбольний турнір «Шкіряний м'яч» між командами загальноосвітніх навчальних закладів. Турнір вже встиг стати візитівкою святкування Дня міста в районі.

У цьому році в турнірі взяли участь команди 14 шкіл району близько 250 юних футболістів).

Фінальні ігри відбулися 15 вересня на стадіоні «Майстер С», під час яких за звання переможців боролися футбольні команди ЗНЗ №№12,32, 36, 50. Бронзовим призером турніру стала команда ЗНЗ № 36, яка здобула перемогу у команди ЗНЗ№12.

Переможців турніру визначали в запеклому матчі, результат якого визначили серією пенальті. Так, срібним призером стала команда ЗНЗ №32, а володарями золотих нагород і переможцями турніру «Шкіряний м'яч-2017» - команда ЗНЗ №50.

Переможці приймали вітання на нагороди від голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислава Кондратова і депутата районної ради Олега Баркаренка: ексклюзивні дипломи турніру, кубки, комплекти медалей і, звичайно, новенькі футбольні м'ячі для подальшого вдосконалення майстерності.

Джерело: Херсон Онлайн