Чемпіонат України з важкої атлетики завершився для Херсонщини з однією срібною та двома бронзовими нагородами

У м. Львові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Впродовж п’яти днів, з 19 по 24 вересня у Палаці спорту «Україна»,  понад 200 кращих важкоатлетів, які представляли збірні команди 22 областей України та міста Києва (серед них 79 жінок та 132 чоловіка), розігрували 16 комплектів нагород.

На зазначеному чемпіонаті виступили спортсмени  Херсонської області  Так, у ваговій категорії 62 кг скадовичанин Руслан Макаров завоював срібну медаль, хоча виступав з травмою. Результат спортсмена у двоєборстві - 237 кг (ривок 106 кг, поштовх 131 кг).

Його дружина новокаховчанка Ганна Макарова (Пустоварова) у ваговій категорії 90 кг стала бронзовою призеркою з сумою 202 кг (ривок 88 кг, поштовх 114 кг). Тренують призерів  тренери Павло, Галина і Василь Пастухи.

Також бронзова медаль у Катерини Ілханової з Чорнобаївки у ваговій категорії 63 кг з результатом у двоєборстві 189 кг (ривок 84 кг, поштовх 105 кг). Тренують спортсменку тренераи Анатолій і В'ячеслав Базилюки.

Були б ще дві золоті медалі у скарбниці Херсонщини. Чемпіонкою країни у ваговій категорії 48 кг стала Надія Ефімчук, вихованка скадовських тренерів Пастухів, з сумою у двоєборстві 161 кг (ривок 72 кг, поштовх 89 кг). Але вона нині виступає за Донецьку область.

А скадовчанину Дмитору Чумаку не було рівних у ваговій категорії 105 кг. Результат чемпіона у двоєборстві 418 кг (ривок 183 кг, поштовх 235 кг).
Це абсолютно кращий показник на чемпіонаті і п'ята перемога спортсмена на подібних змаганнях. Але на сьогодні він представляє Хмельницьку область.

Чемпіонат країни у Львові став одним з етапів відбору на чемпіонат світу серед чоловіків і жінок, який відбудеться 27 листопада - 2 грудня 2017 року в Анахаймі (США).