Медальний залік перед одинадцятим днем Олімпіади. Лондон-2012

Першими залишаються китайці (31, 19, 14), які випереджають американців (29, 15, 19), третіми йдуть британці (18, 11, 11), четвертими - південнокорейці (11, 5, 6), п'ятими - французи (8, 9, 9), росіяні - на шостому місці (7, 17, 18).
За загальною кількістю нагород кращі результати у китайців (64), американців (63) та росіяни (42). Українці - на 13-ій позиції (9).

Всього на Іграх-2012 на п'єдестал пошани вже піднімалися представники 70 країн.

Після десятого дня лондонських Олімпійських ігор збірна України в загальнокомандному заліку піднялася з 22-го місця на 17-е.
Скарбничка "синьо-жовтих" напередодні поповнилася однією золотою та однією бронзовою нагородами. Загалом в українців 9 медалей - три золоті і шість бронзових.

Чоловіки на пізньому старті?

Бокс. 6 серпня в Лондоні проходив олімпійський турнір з боксу. У чоловіків у ваговій категорії до 60 кг відбулися чвертьфінальні бої. Олімпійський чемпіон Пекіна-2008 українець Василь Ломаченко вийшов у півфінал, гарантувавши собі, як мінімум бронзу. Його суперником в ¼ фіналу був пуерторіканець Фелікс Вердехо Санчес. Результат поєдинку 14:9 (5:3, 5:4, 4:2) на користь українця. За місце у фіналі Ломаченко битиметься з кубинцем Ясніром Толедо.

Важка атлетика. Важкоатлет Олексій Торохтій виборов для України третю золоту медаль на літніх Олімпійських іграх в Лондоні у ваговій категорії до 105 кілограм. В останньому раунді фінальних змагань він зумів підняти штангу вагою 227 кг і, набравши 412 очок, став олімпійським чемпіоном.
Друге місце посів представник Ірану Наваб Насіршелал (411 очок), бронза у поляка Бартоломея Бонка (410 очок).
Ще один українець Сергій Тагіров посів 10-е місце.

Спортивна гімнастика. Український гімнаст Ігор Радівілов здобув бронзову медаль в опорному стрибку на Олімпійських Іграх. Він завершив змагання із результатом 16.316 і поступився лише південнокорейцеві Янг Халк Сіону та росіянину Дениса Аблязіну, у яких, відповідно, золото та срібло.