Медальний залік Ігор-2012: Китай і США - в боротьбі за лідерство, Україна - замикає другий десяток

Перед початком 12-го дня змагань лондонської Олімпіади медальний залік, як і раніше, очолює Китай. За ним з невеликим відривом іде збірна США. Господарі Ігор-2012, Великобританія, упевнено відірвавшись від переслідувачів, замикають трійку. Україна поки що в другому десятку.

19. Україна: 3/0/6 - 9

Нагадаємо, чемпіонами Ігор-2012 стали Яна Шемякіна (фехтування), жіноча четвірка в академічному веслуванні та Олексій Торохтій (важка атлетика, 105 кг). Бронзові нагороди на рахунку Юлії Калини (важка атлетика, 58 кг), Олени Костевич (стрільба з пістолета з 10 і 25 метрів), Ігоря Радивилова (гімнастика), Ольги Харлан (фехтування) і Ольги Саладухи (легка атлетика).

Виступи українських спортсменів  7 серпня.
Важка атлетика.
 Український атлет Ігор Шимечко, що зайняв шосте місце на олімпійському турнірі з важкої атлетики у ваговій категорії понад 105 кг, залишився невдоволений показаним результатом. "Ви знаєте, мені соромно за свій результат. Міг виступити краще, але не склалося. Важко відразу розібратися в причинах. Не можу сказати, що я хвилювався. Адже у мене вже є олімпійський досвід.  Визнаю, в Пекіні я сильно хвилювався, а тут вже ні - зумів впоратися з хвилюванням. Та і в Пекіні на мене дивилися як на новачка, а тут вже ні. Мені вчора телефонувала Юля Калина, підбадьорювала мене, вона вірила в мене. Але не вийшло. Будемо розбиратися", - цитує атлета championat.com.

Стрибки у воду.
Українець Ілля Кваша завершив свої виступи на 8-му місці, з результатом 462,25 очок. "Трохи розчарований. Фатальним став 2-й стрибок, коли я не попав, як кажуть "у трамплін" і моя задача стояла – врятувати стрибок, щоб не отримати максимально низькі оцінки. Далі намагався просто виконати свою програму максимально добре, щоб не завершити змагання на останньому чи передостанньому місцях. Звісно хотілось побити свій рекорд у 500 очок", - цитує Квашу офіційний сайт НОК України. а словами спортсмена найбільший шанс поборотись за медаль – змагання ту синхронних стрибках.
"Буду й надалі працювати, ускладнювати програму, щоб конкурувати з найкращими стрибунами світу. У нинішнього Олімпійського чемпіона Іллі Захарова надзвичайно фантастичні стрибки, на сьогодні у нього найскладніша програма у світі, його перемога – заслужена", - сказав Кваша.

Синхронне плавання. Українки Дарія Юшко та Ксенія Сидоренко, які кваліфікувалися до фіналу з шостим результатом, не змогли піднятися вище:
1. Наталя Іщенко / Світлана Ромашина (Росія) - 197,100
2. Карбонель Бальестеро / Андреа Фуентес Фаче (Іспанія) - 192,900
3. Хуан Сюечень / Лю Оу (Китай) - 192,80
6. Дар'я Юшко / Ксенія Сидоренко (Україна) - 184.87

Тріатлон. Житомирський тріатлоніст Данило Сапунов на Олімпійських іграх-2012 закінчив змагання із 42 результатом  з часом 1:51:32. Він відстав від лідера змагань на 5,07 сек.
Перемогу в змаганнях з тріатлону на Олімпійських іграх отримали британець Алістер Браунлі (час 1:46:25), іспанець Жав'єр Гомес (час 1:46:36) і ще один британець Джонатан Браунлі (час 1:46:56).
Нагадаємо, атлетка Людмила Коваленко фінішувала у змаганнях з бігу на 5000 м 11-ю, а триатлоністку Юлію Єлістратову достроково зняли зі змагань

Легка атлетика. Ремінь, Бризгіна та Стуй не зуміли подолати півфінал 200-метрівки Ігор-2012. Надії збірної Україні на Олімпійську медаль у бігу на 200 метрів серед жінок звалилися в півфіналі. Ця стадія змагань стала непереборним бар'єром для трьох українок - Марія Ремінь, Єлизавети Бризгіної та Христини Стуй.
Кращий результат - 22.62 - показала Марія Ремінь, яка фінішувала дев'ятою. Бризгіна, з кращим результатом сезону (22,64), показала 11 результат, а Стуй опинилася на 14 місці.
8. Мірьям Сумар (Франція) - 22,56
Херсонець Андрій Проценко у фіналі стрибків у висоту з результатом 2,25м посів 9 місце.

Вітрильний спорт. Українка Ольга Маслівець чудово пройшла фінальну гонку, однак упустила медаль на останніх метрах дистанції, пропустивши вперед суперницю з Іспанії. Маслівець фінішувала у вирішальній гонці другою. Однак загальної суми, набраної в регаті з 10 гонок, не вистачило тернопільчанці для того, щоб піднятися на Олімпійський подіум. Іспанській спортсменці Марині Албану Нейро же пощастило з попутним вітром, який був прихильний до неї..

Веслування на байдарках і каное. Осипенко-Радомська вийшла у фінал з другого місця. У вівторок, 7 серпня, на Олімпіаді в Лондоні пройшли півфінальні заїзди серед жінок-одиночниць на байдарках на дистанції 500 м. Пробившись до півфіналу із загальним четвертим результатом, Інна Осипенко-Радомська дуже впевнено початку і півфінальний заїзд. Як і в кваліфікації українка лідирувала до останнього відрізка дистанції, але не змогла втримати перше місце, пропустивши вперед Бріджит Хартлі. Таким чином, Інна Осипенко-Радомська зайняла друге місце в своєму запливі і кваліфікувалася безпосередньо у фінал змагань, що відбудеться в четвер, 9 серпня, в 12.08 за київським часом.