Херсонці завоювали призові місця на чемпіонаті України з боксу

З 6 по 12 листопада у м. Миколаєві у приміщенні ДЮСОК пройшов  чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олега Григор’єва.

У турнірі взяли участь понад 180 спортсменів  2000-2001 років народження з усієї України.

Херсонську  область на змаганнях  представляли: Нафізбек Берідзе (вагова категорія до 56 кг),   Олександр Платонов (до 60 кг),  Максим Ковальчук (до 60 кг), Олександр Трутнєв (до 69 кг), Олександр Бобер (до 69 кг), Едвард Костиренко (до 81 кг), Миколай Спинов (+91 кг), Ростислав Паламарчук (+91 кг).

У змаганнях спортсмени виступають під керівництвом віце-президента Херсонської обласної організації Федерації боксу України Дмитра Буленкова і старшого тренера збірної областіз  боксу серед Костянтина Мельніка и тренера Михайла Сахарова.

Херсонські боксери завоювали одну золоту та дві бронзові медалі.

Олександр Трутнєв у  ваговій категорії  до 69  кг  виграв всі  поєдинки: у фіналі одноголосним рішенням суддів переміг Михайла Ковалевіча із Івано-Франковська і завоював золоту нагороду.

Бронзові медалі
завоювали: Олександр Платонов у ваговій категорії до 60 кг, який  у півфіналі рішенням суддів поступився представнику Запорізької області Артуру Давиденко, та  Микола Спинов  у ваговій категорії  +91 кг, який у півфіналі програв  запорізькому спортсмену  Кирилу Стоянчеву.