Великолепетиські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Україниз пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ

З 22 по 26 листопада 2017 року  у місті Коломия (Західна Україна) відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ за участю  спортсменів  з усіх областей країни.

Херсонська область була представлена вихованцями Великолепетиської ДЮСШ (тренер Ярослав Халус, представник Юрій Ходос).

Серед наймолодших учасників змагань 1 вікової групи золоту медаль та диплом відповідного гатунку виборола Булат Віталіна (вагова категорія 47 кг).

Змагаючись у ІІ віковій групі за звання найсильнішого, у запеклій боротьбі, срібло вибороли Воронцов Денис (49 кг) та Пишенков Олександр (53 кг).

У ІІІ  віковій групі на один крок від золотих нагород завершили свої виступи Пономарьов Іван (49 кг) та Винарчик Віктор (53 кг) - вони срібні призери.

Справжнім прикладом для молодших спортсменів став виступ Звонарьова Ігора (74 кг), який у запеклій боротьбі здобув бронзову нагороду, виконавши норматив  кандидата в майстри спорту України.

У IV віковій групі Ковтун Ілля хоча і посів третє місце, проте виконав норматив  rандидата в майстри спорту України/

За висновками тренерського складу, який готує збірні команди України, дані змагання показали високий рівень підготовки вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.