• Автомобільний спорт
  • Академічне веслування
  • Армспорт
  • Баскетбол, стрітбол
  • Більярдний спорт
  • Бодібілдінг
  • Бокс, кікбоксинг WAKO  та WRKA
  • Боротьба вільна, греко-римська
  • Боулінг
  • Важка атлетика
  • Велоспорт
  • Веслування на байдарках та каное
  • Вітрильний спорт
  • Волейбол, пляжний волейбол
  • Гандбол, пляжний гандбол
  • Гирьовий спорт
  • Гімнастика спортивна
  • Гімнастика художня
  • Дзюдо, самбо
  • Екстремальний спорт(паркур, скейтбордінг, BMX, велотріал, роликовий спорт, спортивний туризм, скелелазіння)
  • Єдиноборства (кіокушин карате, тхеквандо, традиційне окінавське  годзю-рю,  карате-до, айкідо, хортинг, універсальний бій, таїландський бокс Муей Тай)
  • Легка атлетика
  • Парашутний спорт
  • Пауерліфтинг
  • Пейнтбол
  • Підводний спорт
  • Плавання
  • Повітроплавальний спорт
  • Радіоспорт
  • Риболовний спорт
  • Спортивна акробатика
  • Спортивне орієнтування
  • Спортивні танці, танці на пілоні
  • Стрибки на батуті
  • Стрільба із лука
  • Стрільба кульова
  • Сумо
  • Теніс
  • Теніс настільний
  • Фігурне катання на ковзанах
  • Фітнес
  • Футбол, футзал, пляжний футбол
  • Хокей з шайбою
  • Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

Відбувся чемпіонат Херсонської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат у приміщенні
13 Лютого 2018


9 лютого у Херсоні відбувся чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2001-2002, 2003 років народження  та молодше. У змаганнях взяли участь спортсмени з усієї області.

Вдало виступили на чемпіонаті області з легкої атлетики у приміщенні і каховські легкоатлети - вихованці Каховської ДЮСШ (тренери О. Субота і Р. Корецький), які завоювали 4 золоті медалі: Юлія Соловйова (біг 30 м), Діана Міщенко (2000 м), Анастасія Федченко (300 м) і Денис Муха (600 м).

А  скадовські спортсмени - вихованці Скадовської РК ДЮСШ  за результатами змагань завоювали  7 нагород. Так, І місце  у віковій категорії 2001-2002 рр. н. зайняла  Громова Світлана (спортивна ходьба, 2 км).

У віковій категорії 2003 р.н. і молодше: на І місці  -  Хандусь Любов  (стрибки у висоту) Бей Вікторія  (спортивна ходьба,  2 км), на ІІ місці - Гришко Діана (стрибки у висоту), Бєлоус Дмитро (стрибки у висоту),  Соценко Катерина (спортивна ходьба,2 км), на ІІІ місці - Мельник Вікторія (спортивна ходьба, 2 км).

Час для спорту!
20 Лютого 2018
ПОШУК ПО САЙТУ
ГАЛЕРЕЯ СЛАВИ
Пастух Павло  Васильович
Пастух Павло Васильович
заслужений тренер України з важкої атлетики (2006)

Зуєв Геннадій Володимирович
Зуєв Геннадій Володимирович
заслужений тренер України з легкої атлетики
Білоног Юрій Григорович
Білоног Юрій Григорович


Олімпійський чемпіон з штовхання ядра XXVIII Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, заслужений майстер спорту України.


Всі особистості
ОПИТУВАННЯ
Скільки медалей завоює Україні на Олімпіаді -2018 у Пхьончхані

Архів опитувань
Наші Партнери