Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років. Бронща у херсонки Надії Єфімчук

З  25 серпня  по  2  вересня  2012 року  в  м. Бухарест (Румунія)  пройшов  чемпіонат  Європи  з  важкої  атлетики  серед  юнаків до 17 років.
На  цих  змаганнях у складі збірної команди України взяли участь 4  спортсмени-представники  ВФСТ  «Колос» АПК  України, які успішно виступили у своїх вагових категоріях. Так, Ірина Деха (м. Барвінкове Харківської обл.) завоювала дві золоті медалі (у сумі двоборства і у ривку), а в поштовху – срібна медаль у вагової категорії понад  69  кг,  Надія Єфімчук,  вагова категорія  48 кг (м. Скадовськ Херсонської обл.), яка  в сумі двоборства  зайняла  5 місце,  в ривку – 3 місце (бронзова медаль),  Софія Зенченко (м. Скалат Тернопільської обл.),   вагова категорія  58 кг, в сумі двоборства  зайняла  5 місце, Сергій Смочок у ваговій категорії до  69  кг  зайняв  7 місце. Спортсмен  представляє  Рівненську область  м. Здолбунів.

Серед ФСТ і відомств   ВФСТ  «Колос» АПК  України   набрало  1070 очок і зайняло  почесне друге  місце.