Українські спортсмени завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті

Збірна України здобула дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проходив з 12 по 15 квітня в Баку (Азербайджан).

У чоловічих командних змаганнях українці Антон Давиденко, Микола Просторів, Артем Савченко та Дмитро Собакар показали третій результат з результатом 171,380 бала.
«Золото» виграли білоруси з результатом 179.575, «срібло» - російська збірна (178.930).

Також бронзову нагороду ЧЄ-2018 виборов український дует Світлана Малькова/Наталія Москвіна в синхронних стрибках на батуті серед жінок із результатом 44.250.
«Золото» вибороли білоруські спортсменки (49.750), «срібло» - представниці Азербайджану (47.000).

Паралельно з дорослими змаганнями в Баку пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів, де Україна завоювала «бронзу»  в чоловічому турнірі на акробатичній доріжці. Українці Іван Чуприна, Михайло Лесишин, Олег Мазурик і Богдан Семашкін стали третіми з результатом 100.200. «Золото» вибороли британці (107.800), «срібло» – росіяни (101.100).

Наступний європейський чемпіонат зі стрибків на батуті відбудеться через два роки - в 2020 в Гетеборзі (Швеція).