На чемпіонаті Європи в Чехії юні українські самбісти вибороли 30 нагород

З 12 по 16 квітня в м. Прага серед 300 учасників з 25 країн Старого світу розігрувалися нагороди чемпіонату Європи з самбо серед юніорів та юнаків. Успішними змагання стали для спортсменів національної збірної України, які за різними ваговими категоріями та різними розділами вибороли 30 нагород, з них 9 - найвищого ґатунку.

Чемпіонами Європи серед юніорок та юніорів вибороли Катерина Саблєва (44 кг) , Катерина Москальова (72 кг) та Єлизавета Горб (+80 кг).

На найвищу сходинку турнірного п'єдесталу в столиці Чехії серед юнаків та дівчат піднялися Денис Раєвський (60 кг), Роман Труш (65 кг), Назар Шадрін (75 кг), Алла Бегеба (48 кг), Ірина Логойда (75 кг) та Марія Меркулова (+75 кг).

Віталій Терентьєв (48 кг) Олексій Моісєєв (100 кг), Валерія Петрова (48 кг) Анастасія Безатосна (52 кг), Ганна Антикало (80 кг) та Весна Гочева здобули титул «віце-чемпіон Європи».

Бронзовими призерами турніру стали Дмитро Стременовський (52 кг), Артур Мартіросян (62 кг), Даниїл Шевченко (74 кг), Ярослав Давидчук (90 кг), Владислав Березка (+100 кг), Олександра Гидирим (56 кг), Вікторія Гапон (68 кг), Данило Мовчан (48 кг), Денис Тупицький (56 кг), Сергій Білець (87 кг), Єгор Леонов (+87 кг), Анастасія Перехрест (52 кг), Вікторія Бальжик (56 кг), Катерина Паустовська (60 кг) та Оксана Салова (65 кг).