У Львові завершився Міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2012»

Упродовж 9-15 вересня 2012 року у Львові тривав 49-й міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2012», участь у якому взяли понад 270 лучників, котрі представляли збірні команди: Російської Федерації, Республіки Саха (Якутія) Російської Федерації, Білорусі, Республіки Польщі, Румунії, Великобританії, Казахстану, Молдови та 14 областей України, м. Києва та АР Крим.

Основна частина змагань відбувалася на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо», де змагалися усі кращі лучники України. А фінальний раунд, як і минулого року, відбувся 15 вересня в центральній частині м. Львова, біля Бернардинської стіни на площі Митній.

Під час ткрніру  було представлено всі види змагань в олімпійській стрільбі з лука, а саме: - особисті півфінали та фінали (чоловіки, жінки);- командні змагання серед змішаних команд (чоловік + жінка) – фінал;- командні змагання серед чоловіків та жінок - фінал.

У результаті спортивної боротьби у гостинному Львові переможцем 49-го міжнародного турніру «Золота осінь-2012» у вправі олімпійський раунд FITA серед жінок стала Тетяна Бережна (Харків), яку відзначили титулом «Лицарівна Львова». Срібний призер – Катерина Яворська (Львів), бронзовий призер – Катерина Палеха (Львів).

Серед чоловіків перемогу і титул «Лицар Львова» здобув Віктор Рубан (Харків). Срібну нагороду отримав Микита Шишкін (Суми), а бронзу – Дмитро Грачов (Львів).

Переможцями змагань серед змішаних команд стала команда Чернівецької області у складі Лідії Січенікової та Андрія Дорохова. Друге місце виборола львівська команда – Ольга Буліга і Тарас Сенюк. Бронзовим призером стала команда Львів-ШВСМ, до якої увійшли Катерина Палеха та Юрій Гавелко.

Перемогу у командних змаганнях серед чоловіків цього року виборола команда Львів-ШВСМ-2 у складі Дмитра Марченка, Ярослава Мокринського та Віталія Команюка. Срібним призером стала команда з м. Суми – Микита Шишкін, Олександр Скачок, Олексій Гунбін. Бронзову нагороду тримала команда Львів-ШВСМ у складі: Петро Чучман, Сергій Макаревич та Юрій Яворський.

У командних змаганнях серед жінок «золото» виборола команда з Чернівців у складі Ірини Семенової, Тетяни Дорохової, Лідії Січенікової. Срібними призерами стали збірна команда представниць Сумщини та Херсонщини – Анастасія Павлова, Поліна Радіонова та Ганна Савченко. Бронзову медаль отримала команда Львів-ШВСМ у складі Вероніки Марченко, Катерини Соколенко та Катерини Палехи.

Зазначимо, цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2012 року. Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.
Наступного року Львівщина очікує на ювілейний, 50-й Міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2013».