• Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

Скадовські важкоатлети взяли участь у чемпіонаті України серед кадетів до 17 років
17 Травня 2018

З 10 по 15 травня у місті Чорноморську  (колишній Іллічевськ) Одеської області проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років.  У змаганнях взяли участь 274 юних важкоатлети (111 дівчат + 163 юнаки) віком до 17 років з 23 регіонів України, у тому числі  Херсонської. Від  Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури  у чемпіонаті виступили  7 спортсменів: 2 дівчини і 5  юнаків.

Скадовські важкоатлети вибороли 3 бронзові нагороди.

Першу бронзу команді принесла Іванова Вікторія у ваговій категорії до 90 кг, яка набрала в сумі двоєборства 143 кг.

Наступну бронзу в скарбничку команди виборов  Білоконенко Іван,  набравши в сумі двоборства 229 кг

У ваговій категорії до 77 кг бронзу завоював  Домбровський Максим з результатом у двоборстві  257 кг.

Хорошу роботу на помості показав Воронцов Дмитро, набрав у сумі двоборства 224 кг, але зайняв четверте місце, недобравши один кілограм до третього місця.

У ваговій категорії до 63 кг п’яте місце зайняла Чернишук Катерина з сумою двоборства 116 кг. Менш успішним був виступ спортсменів у ваговій категорії до 62 кг. Заболоцький Максим посів сьоме  місце з сумою двоборства 194 кг,  а молодий спортсмен Нечипоренко Максим став п’ятнадцятим.

Чемпіони та призери змагань нагороджувалися грамотами та медалями Федерації важкої атлетики України.

Час для спорту!
23 Травня 2018
ПОШУК ПО САЙТУ
Максименко Ігор Павлович
капітан Збройних Сил України, колишній керівник  туристичних гуртків  Центру дитячої творчості м. Каховки
Береш Олександр Михайлович

срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї у командних змаганнях зі спортивної гімнастики, бронзовий олімпійський призер у багатоборстві