Скадовські важкоатлети взяли участь у чемпіонаті України серед кадетів до 17 років

З 10 по 15 травня у місті Чорноморську  (колишній Іллічевськ) Одеської області проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років.  У змаганнях взяли участь 274 юних важкоатлети (111 дівчат + 163 юнаки) віком до 17 років з 23 регіонів України, у тому числі  Херсонської. Від  Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури  у чемпіонаті виступили  7 спортсменів: 2 дівчини і 5  юнаків.

Скадовські важкоатлети вибороли 3 бронзові нагороди.

Першу бронзу команді принесла Іванова Вікторія у ваговій категорії до 90 кг, яка набрала в сумі двоєборства 143 кг.

Наступну бронзу в скарбничку команди виборов  Білоконенко Іван,  набравши в сумі двоборства 229 кг

У ваговій категорії до 77 кг бронзу завоював  Домбровський Максим з результатом у двоборстві  257 кг.

Хорошу роботу на помості показав Воронцов Дмитро, набрав у сумі двоборства 224 кг, але зайняв четверте місце, недобравши один кілограм до третього місця.

У ваговій категорії до 63 кг п’яте місце зайняла Чернишук Катерина з сумою двоборства 116 кг. Менш успішним був виступ спортсменів у ваговій категорії до 62 кг. Заболоцький Максим посів сьоме  місце з сумою двоборства 194 кг,  а молодий спортсмен Нечипоренко Максим став п’ятнадцятим.

Чемпіони та призери змагань нагороджувалися грамотами та медалями Федерації важкої атлетики України.